ÚCHP v. v. i. > Popularizace > Popularizační akce ÚCHP

Fotogalerie z akcí ÚCHP

Fotogalerie výběru snímků Zdeňka Wagnera ze Dní otevřených dveří 2017. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejího autora.

Fotogalerie výběru snímků Zdeňka Wagnera ze Dní otevřených dveří 2016. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejího autora.

Fotogalerie z Festivalu vědy 2016, který se konal 7. 9. 2016 na Vítězném náměstí v Praze 6, a který navštívilo přes 16 tisíc účastníků. Stánek s názvem "Chemie v kuchyni", si dal za cíl ukázat, že chemie je všude kolem nás a že i kuchyně se může stát chemickou laboratoří.

Výběr fotografií z Bažantovy konference doktorandů, která se konala na ÚCHP 6. června 2016. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejího autora, Zdeňka Wagnera.

Fotografie z každoroční Bažantovy konference doktorandů, která se konala 8. června 2015 v Ústavu chemických procesů. Celou fotogalerii Zdeňka Wagnera najdete na jeho osobních stránkách.

Výběr fotografií Zdeňka Wagnera z každoroční Bažantovy konference doktorandů.

Výběr z fotografií Zdeňka Wagnera ze Dní otevřených dveří ÚCHP 2013. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejich autora.

Výběr z fotografií z Bažantovy konference doktorandů 2013, která se konala 14. června 2013 ve Velké zasedací síni ÚCHP. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejího autora, Zdeňka Wagnera.

Fotografie Zdeňka Wagnera z návštěvy skupiny zahraničních novinářů na ústavy AV ČR v Lysolajích 15. března 2013. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejich autora. Zdeněk Wagner's photos from the EUSJA Study Trip to AS CR institutes in Lysolaje on March 15, 2013. The entire photogallery may be found on the author's website.

Výběr z fotografií Zdeňka Wagnera z 8. a 9. listopadu 2012.

Výběr z fotografií z letošní účasti Ústavu chemických procesů na Pražské muzejní noci / Noci v knihovně 9. června 2012 v NTK v pražských Dejvicích. Celou fotogalerii naleznete na stránkách jejich autora, Zdeňka Wagnera.

Fotografie ze slavnostního předání ředitelské funkce Miroslavu Punčochářovi.

Výběr z fotografiií Zdeňka Wagnera z Dní otevřených dveří 2011 na Ústavu chemických procesů.

Fotografie z chemického jarmarku, který se konal v Praze 23. září 2011.

Letos se Dny otevřených dveří na našem ústavu budou konat zase až v listopadu.

Fotografie ze Snídaně vědkyň, která 18.

Fotografie z úspěšné prezentace Laboratoře mikrovlnných technologií na Sklářských slavnostech v Novém Boru 26. června 2010.