Homepage > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Hledat
JménoOdděleníE-mailTelefon
Aim Karel Oddělení chemie a fyziky aerosolů
kaim@icpf.cas.cz+420 220 390 300
Andresová Adéla Oddělení chemie a fyziky aerosolů
andresova@icpf.cas.cz+420 220 390 291
Assadzadeh Behnaz
Balabánová Jana Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
balabanova@icpf.cas.cz+420 220 390 294
Bartlová Daria Oddělení laserové chemie
bartlovad@icpf.cas.cz+420 220 390 303
Bendová Magdalena Oddělení chemie a fyziky aerosolů
bendova@icpf.cas.cz+420 773 400 809
Benešová Ševčíková Irena Oddělení chemie a fyziky aerosolů
sevcikova@icpf.cas.cz+420 220 390 354
Beránek Tomáš Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
beranekt@icpf.cas.cz+420 220 390 137
Beránek Tomáš
Beránek Pavel Oddělení molekulárního a mesoskopického modelování
beranekp@icpf.cas.cz+420 220 390 301
Berezovskij Alexandr
Bernard Martin Oddělení analytické chemie
bernard@icpf.cas.cz+420 220 390 266
Bhattarai Sneha
Blechta Vratislav Oddělení analytické chemie
blechta@icpf.cas.cz+420 220 390 360
Boček Jiří Údržba areálu
bocek@icpf.cas.cz+420 220 390 256
Bogdanić Grozdana Oddělení membránových separačních procesů
bogdanic@icpf.cas.cz+420 220 390 289
Bogdanic Grozdana
Bouzidi Hichem
Bouzidi Hichem Oddělení chemie a fyziky aerosolů
bouzidi@icpf.cas.cz+420 220 390 354
Brányiková Irena Oddělení vícefázových reaktorů
branyikova@icpf.cas.cz+420 220 390 311
Brányiková Irena
Brus David
Brynda Jiří Oddělení environmentálního inženýrství
brynda@icpf.cas.cz+420 220 390 164
Brynda Jiří
Bumba Jakub Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
bumba@icpf.cas.cz+420 220 390 278
Bureš Radoslav Údržba areálu
bures@icpf.cas.cz+420 220 390 256
Bystroňová Jana Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
pavlorkova@icpf.cas.cz+420 220 390 369
Caklová Magdalena Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
caklova@icpf.cas.cz+420 220 390 282
Čanji Maja
Čanji Maja Oddělení chemie a fyziky aerosolů
canji@icpf.cas.cz+420 220 390 291
Čárský Milan
Cerhová Marie Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
cerhova@icpf.cas.cz+420 220 390 234
Cerhová Marie
Čermák Jan Oddělení bioorganických látek a nanokompozitů
cermak@icpf.cas.cz+420 220 390 356
Černohorský David
Červenka Vojtěch Oddělení membránových separačních procesů
cervenka@icpf.cas.cz+420 220 390 331
Červenka Vojtěch
Červenková Šťastná Lucie Oddělení bioorganických látek a nanokompozitů
stastna@icpf.cas.cz+420 220 390 273
Číhalová Sylva
Církva Vladimír Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
cirkva@icpf.cas.cz+420 220 390 343
Církva Vladimír
Crha Jakub
Cuřínová Petra Oddělení analytické chemie
curinova@icpf.cas.cz+420 220 390 307
Dobroňová Martina Hospodářská správa (THS)
dobronova@icpf.cas.cz+420 220 390 140
Dobroňová Martina
Drahoš Jiří drahos@icpf.cas.cz+420 220 390 380
Dřínek Vladislav Oddělení laserové chemie
drinek@icpf.cas.cz+420 220 390 304
Dytrych Pavel Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
dytrych@icpf.cas.cz+420 220 390 135
Edr Antonín
Ezeji Kingsley
Ezeji Kingsley Oddělení vícefázových reaktorů
ezeji@icpf.cas.cz+420 220 390 260
Fajgar Radek Oddělení laserové chemie
fajgar@icpf.cas.cz+420 220 390 306
Fíla Vlastimil
Fišerová Eva Oddělení environmentálního inženýrství
fiserova@icpf.cas.cz+420 220 390 316
Fridrich Miroslav Oddělení IT
fridrich@icpf.cas.cz+420 773 400 961
Friess Karel
Gaálová Jana Oddělení membránových separačních procesů
gaalova@icpf.cas.cz+420 220 390 255
Goliáš Jiří Vývojová dílna
golias@icpf.cas.cz+420 220 390 206
Goliáš Václav Vývojová dílna
golias.vaclav@icpf.cas.cz+420 220 390 206
Gruber Václav Oddělení environmentálního inženýrství
gruber@icpf.cas.cz+420 220 390 249
Gulková Daniela Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
gulkova@icpf.cas.cz+420 220 390 293
Hájek Milan Oddělení environmentálního inženýrství
hajek@icpf.cas.cz+420 220 390 297
Hamala Vojtěch Oddělení bioorganických látek a nanokompozitů
hamala@icpf.cas.cz+420 220 390 252
Hamala Vojtěch
Hanáková Tereza Sekretariát ředitele
hanakovat@icpf.cas.cz+420 220 390 286
Hanika Jiří Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
hanika@icpf.cas.cz+420 220 390 138
Hanková Libuše Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
Hankova@icpf.cas.cz+420 220 390 278
Hartman Miloslav Oddělení environmentálního inženýrství
hartman@icpf.cas.cz+420 220 390 254
Havlica Jaromír Oddělení vícefázových reaktorů
havlica@icpf.cas.cz+420 220 390 251
Hejda Stanislav Oddělení vícefázových reaktorů
hejda@icpf.cas.cz+420 220 390 233
Hejtmánek Vladimír Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
hejtmanek@icpf.cas.cz+420 220 390 513
Herciková Jana
Holub Ladislav Oddělení vícefázových reaktorů
holub@icpf.cas.cz+420 220 390 257
Holub Josef Údržba areálu
holubj@icpf.cas.cz+420 220 390 256
Horník Štěpán Oddělení analytické chemie
hornik@icpf.cas.cz+420 220 390 141
Horník Štěpán
Hotová Simona
Izák Pavel Oddělení membránových separačních procesů
izak@icpf.cas.cz+420 220 390 204
Jakubec Martin Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
jakubecm@icpf.cas.cz+420 220 390 266
Jakubec Martin
Jakubík Pavel Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
jakubik@icpf.cas.cz+420 220 390 144
Jandová Věra Oddělení laserové chemie
jandova@icpf.cas.cz+420 220 390 303
Jánošíková Vladimíra Oddělení analytické chemie
janosikova@icpf.cas.cz+420 220 390 264
Jánošíková Vladimíra
Jeřábek František Hospodářská správa (THS)
jerabek.frantisek@icpf.cas.cz+420 220 390 209
Jeřábek Karel Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
kjer@icpf.cas.cz+420 220 390 332
Jeremiáš Michal jeremias@icpf.cas.cz+420 734 269 983
Jirátová Květuše Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
jiratova@icpf.cas.cz+420 220 390 295
Jiřičný Vladimír Oddělení vícefázových reaktorů
Jiricny@icpf.cas.cz+420 220 390 238
Jirsová Eva Středisko vědeckých informací
jirsova@icpf.cas.cz+420 220 390 227
Kaluža Luděk Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
kaluza@icpf.cas.cz+420 220 390 270
Kalužová Iveta Hospodářská správa (THS)
kaluzova@icpf.cas.cz+420 220 390 323
Kameníková Petra Oddělení environmentálního inženýrství
kamenikova@icpf.cas.cz+420 220 390 317
Kárászová Magda Oddělení membránových separačních procesů
poloncarzova@icpf.cas.cz+420 296 780 321
Karban Jindřich Oddělení bioorganických látek a nanokompozitů
karban@icpf.cas.cz+420 220 390 252
Kaštánek František Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
kastanek@icpf.cas.cz+420 220 390 275
Khramkov Oleksiy Oddělení pokročilých materiálů a organické syntézy
khramkov@icpf.cas.cz+420 220 390 292
Klobás Jan Vývojová dílna
klobas@icpf.cas.cz+420 220 390 258
Klusoň Petr Oddělení katalýzy a reakčního inženýrství
kluson@icpf.cas.cz+420 220 390 340
Klusoň Petr
1 2 3 Next › Poslední »